Na czym polega lifting brwi?


Okolice oczu są częścią twarzy która najszybciej zdradza nasz wiek. Opadające brwi dodają nam lat i często są powodem niemałych kompleksów. Co zrobić by naprawić szkody, które wyrządził czas?

Zdarza się, że na przestrzeni lat, zaczynamy u siebie dostrzegać tzw. „opadającą powiekę”. Procesy starzenia nie są niestety łaskawe dla cienkiej i delikatnej skóry naszych powiek. Skóra w tej okolicy zdecydowanie najszybciej traci jędrność i elastyczność. Czego wynikiem jest wrażenie, że brwi opadają. U niektórych osób anatomia oka również może potęgować ten efekt. Z pomocą przychodzi na szczęście medycyna estetyczna. Kiedy warto poddać się profesjonalnemu zabiegowi liftingu brwi?

Zdarza się, że na przestrzeni lat, zaczynamy u siebie dostrzegać tzw. „opadającą powiekę”

Lifting brwi – na czym polega?
Lifting jest zabiegiem mającym na celu wymodelowanie danego obszaru ciała. Mogą zostać mu poddane m.in. okolice twarzy, brzuch, szyja czy nawet biust. Lifting brwi jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetyczniej, ale również chirurgii plastycznej. Ma za zadanie uniesienie (z ang. lift) zwiotczałej skóry wokół oczy, a czasem również usunięcie jej nadmiaru. Rezultatem tego zabiegu jest wymodelowanie łuków brwiowych, przy równoczesnym ich uniesieniu.

Rodzaje liftingu brwi
Istnieje kilka metod na wykonanie liftingu brwi. Od bardziej inwazyjnych wymagających użycia skalpela, do liftingu brwi nićmi. Wszystkie metody mają swoje wskazania i przeciwskazania. Przypadek każdego z nas jest odmienny, dlatego przed każdym zabiegiem potrzebna jest profesjonalna konsultacja ze specjalistą.

Odpowiednio wymodelowane brwi, mają ogromny wpływ na nasz wygląd, potrafią dosłownie zmienić rysy twarzy. Doskonale dobrana metoda liftingu zapewni natomiast najlepszy możliwy efekt samego zabiegu.

Lifting brwi Poznań
Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, postaw koniecznie na wizytę u sprawdzonego specjalisty. Dobrze dobrana metoda liftingu pozwoli Ci cieszyć się efektami przez długie lata. Indywidualne podejście do Twojego przypadku pozwoli też na uzyskanie najlepszych możliwych rezultatów.

Sprawdź jeszcze tu